Zanim uruchomimy sklep…

Zanim uruchomimy sklep i oficjalną sprzedaż detaliczną palonych przez nas ziaren, musimy przemyśleć szczegóły naszej działalności, opracować stałe procedury, harmonogram produkcji. W uruchamianiu pieca i w początkach palenia było dużo naszego entuzjazmu ale też i fizycznego zmęczenia. Przez wiele miesięcy dość ciężką pracą zdobywaliśmy doświadczenie w sterowaniu procesem palenia i w odkrywaniu natury kawy. Sporo surowca musieliśmy poświęcić, by móc ocenić możliwości pieca i poznać jego charakter. Od miesięcy też skrupulatnie pracujemy nad rozszerzeniem magazynu surowej kawy, by móc oprzeć się na dobrych i ciekawych ziarnach.

Dość mocno absorbującym celem jest dla nas udział w konkursie International Coffee Tasting 2010. Oprócz wygranej zależy nam na rzetelnej, statystycznej, naukowej ocenie naszych produktów. W tej chwili spóźniamy się z dostarczeniem wymaganych próbek, a czas nagli.

W każdym razie, gdy uporamy się z logistyczną stroną naszego przedsięwzięcia,  w sklepie pojawią się kolejne serie naszych doskonalonych wciąż mieszanek i ziarna single-origin. Niezależnie od pojawienia się sklepowych półek, zapraszamy do współpracy w zakresie dostaw kawy do kawiarni, szkoleń dla baristów, maszyn i urządzeń kawiarnianych.

Komentowanie zamknięte.